Služby

Poradenské služby

Poradenské služby poskytují odbornou pomoc, která vám pomůže s výběrem kosmetického ošetření, jak se o svou pleť správně starat v domácí péči a jaké produkty používat. 

 

Kosmetické služby

Péče v salonu stavěna přímo na vaši pleť. Dopřeji vám příjemnou masáž, hloubkové čištění pleti, barevní obočí a řas, přístrojovou kosmetiku, laminaci a epilaci.

 

Prodej produktů

Profesionální péči v salonu je skvělé podpořit kvalitními produkty na doma, abychom na naší cestě za zdravou a zářivou pletí byli úspěšní rychleji a hlavně dlouhodobě.

 

Epilace

Používám profesionální vosk Italwax, po kterém vaše pokožka dokáže být dokonale hladká až 4 týdny. Po opakované epilaci rostou chloupku jemnější a v menším množství.

Délka chloupků před depilací musí být 0,5-1 cm. Pokud se holíte žiletkou, tak je to zhruba 12-14 dnů bez holení.

Pokud jdete na epilaci citlivých partií poprvé, doporučuji hodinku před příchodem brufen, klientkám se to osvědčilo a prý to bolí o poznání méně. 

Karboxyterapie

Přístrojová kosmetika, která dokáže 

  • vyživit a hydratovat pokožku
  • sjednotit povrch a barvu pleti
  • odstranit příznaky přirozeného stárnutí 
  • omladit pokožku
  • zvýšit pružnost pleti
  • nasytit pokožku kyslíkem

K dosažení nejlepších výsledků doporučuji 2-3 procedury. Doba trvání ošetření je individuální, záleží na typu kůže a složitosti kosmetických problémů. 

Laminace 

Natočení vašich přirozených chloupků nahoru, barvení a na závěr i výživa. 

Tato metoda vám krásně zvýrazní oči i obočí a vydrží až 3 týdny. 

Den před termínem nepoužívejte produkty obsahující olej a v nejlepším případě dorazte bez řasenky, ale i s ní to zvládneme :) 

24 hod po laminaci si neplánujte bazén, saunu, ani velké pití alkoholu, protože by se chloupky mohly vrátit do původního stavu.

Vytvořte si webové stránky zdarma!